Na wniosek Katarzyny Kamińskiej - Siepsiak
dnia 14.04.2015 r. został wpisany
do rejestru żłobków i klubów dziecięcych
prowadzonych przez Gminę Nidzica
pod nr: DOA.4301.1.2015.MM

Niepubliczny Żłobek
"Bajkowy Świat Malucha"

W żłobku funkcjonuje 1 grupa dzieci w wieku od 1 do 3 lat.
Placówka jest otwarta w dni robocze w godzinach od 6:30 do 17:30

w okresie wakacyjnym od godz. 7:00 do godz. 16:30
Wpisowe do żłobka wynosi 200 zł. Jest to jednorazowa opłata wpłacana w momencie zapisu pierwszy raz dziecka do placówki. W przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka nie obowiązuje opłata wpisowego.

Opłata miesięczna ponoszona przez rodziców za pobyt dziecka w żłobku dla dzieci z Gminy Nidzica wynosi 920 zł, a dla dzieci z poza Gminy Nidzica 1160 zł. Czesne obejmuje pobyt dziecka w placówce od godziny 630 do 1730 a w okresie wakacyjnym od 700 do 1630.

Zawsze podajemy w złobku dzienny jadłospis dla Rodziców. Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci oraz rozdzielnię, gdzie porcjowane są obiady.

Posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowywane są na miejscu w placówce.

2024-04-10

Rekrutacja!!!!

Uwaga uwaga!!!
Od 15 lutego 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025.
Zapraszamy wszystkich chętnych do składania kart zgłoszeniowych.
2024-03-28

Wesołych Świąt!!!

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań
w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego “Alleluja”

składają